Microsoft 365 Business Basic planı

Microsoft 365 Business Basic planı PN: BD938F12-058F-4927-BBA3-AE36B1D2501Cşuna eşdeğerdir: 9F5-00003

Aylık taahhüt ₺42,21
Şimdi satın al
Yıllık taahhüt ₺483,45
Şimdi satın al
Office uygulamalarını zaten kullanıyor ve buna ek olarak Office 365 hizmetlerini de mi kullanmak istiyorsunuz? 300'e kadar kullanıcı içeren şirketler için İş Başlangıç planını tercih edin. İş Başlangıç planı, Exchange Online, Skype Kurumsal ve SharePoint Online'a erişim kazanmanızı sağlar.
Paket şunları içerir: İçindekiler
Office Online
Onay işareti
Maksimum kullanıcı sayısı
300
Office Graph işleviyle kişiselleştirilmiş arama ve bulma
Onay işareti
Microsoft Open Lisansları OneDrive
1TB
Microsoft Exchange50 GB iş e-postası
Onay işareti
2018/plans.alternative.aleSharepointEkiplere yönelik web siteleri
Onay işareti
YammerŞirket sosyal ağı
Onay işareti
Active Directory tümleştirmesi
Onay işareti
%99,9 çalışma süresi garantisi, finansal destekli hizmet sözleşmesi ve 7/24 teknik destek
Onay işareti
Paketler Avantajları:
Profesyonel sınıf posta kutusu
Verimli iletişim
Kişiselleştirilmiş aramalar
Herhangi bir konumdan veya cihazdan çalışma olanağı
RMA başvuru onayı
Kolay yönetim
1 TB disk alanı
Çevrimiçi toplantılar
Paket işlevleri İşlevler
Posta kutusu ve takvimler İş sınıfı e-posta ile herhangi bir cihazdan ve konumdan iletilere, kişilere ve takvimlere erişebilirsiniz. Maksimum 150 MB gönderilen dosya boyutu ve 50 GB posta kutusu alanı ile hizmeti özgürce kullanmanın keyfini çıkarın. Takvim, çalışmalarınızı organize etmenize veya bir konferans odası ya da şirket aracı rezerve etmenize yardımcı olur.
Çevrimiçi konferanslar HD kalitede ses ve video iletimi içeren çevrimiçi toplantıların hazırlanması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Office 365 ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde toplantı yapabilirsiniz.
Dosya depolama ve paylaşma OneDrive İş, her kullanıcıya 1 TB çevrimiçi disk alanı verir. Bulutta depolanan veriler güvendedir. Tüm belgeler, kolayca düzenlenip şirket dışındaki kişilerle dahi paylaşılabilir.
Ekip siteleri Ekip siteleri, çalışmayı kolaylaştıran bilgileri oluşturmanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Projelerde daha etkili iş birliğine olanak tanıyan, kendi içinde bağlantılı bir dizi internet sitesine ve uygulamaya erişim kazanırsınız.
Mobil uygulamalar Mobil hizmetler her an güncel kalmanız anlamına gelir. Office 365, herhangi konumdaki veya cihazdaki tüm gerekli uygulamalara erişmenizi sağlar.
Kişiselleştirilmiş analizler Office Delve uygulamasının Office Graph işlevi, bireysel kullanıcıların davranışlarını analiz ederek onlar için en önemli olan bilgileri arar.
Package ensure Office 365 planlarının her biri size bir dizi avantaj sağlar:
Güvenlik Office 365 ile verileriniz güvendedir. Bilgileriniz için tam koruma ve güvenliği garanti ederiz. Veriler, 3 diskte ve 2 veri merkezinde (Amsterdam ve Dublin'de) depolanır, bu da 6 güvenli belge yedeklemesi olduğu anlamına gelir.
Yönetim Office 365 hizmetlerinin dağıtımı için uzman düzeyinde bilgisayar bilgisi gerekmez. Kullanıcıların eklenmesi ve silinmesi yalnızca birkaç dakika sürer.
Güvenilirlik Hizmetleriniz, bir finansal SLA sözleşmesi kapsamında garanti edilen %99,9 hizmet süresi oranıyla sunulur.
Güncellemeler Office 365 hizmetine abone olarak, ek maliyet ödemeden Office uygulamalarının en son sürümlerine erişim kazanırsınız.
Active Directory tümleştirmesi Office 365, kullanıcı ayrıcalıklarını yönetmenize ve Active Directory hizmetiyle eşitlemenize olanak tanır.
Teknik destek Microsoft uzmanları, şirketin tüm müşterilerine ihtiyaçları ile ilgili olarak yardımcı olur. Olası sorun ve sorular, Microsoft Online sitesi kullanılarak doğrudan hesabınız üzerinden gönderilebilir.