Microsoft 365 Business Standard planı

Microsoft 365 Business Standard planı PN: 031C9E47-4802-4248-838E-778FB1D2CC05şuna eşdeğerdir: 9F4-00003

Aylık taahhüt ₺105,52
Şimdi satın al
Ücretsiz deneyin
Yıllık taahhüt ₺1.208,61
Şimdi satın al
İş Ekstra, İş ve İş Başlangıç planlarının karışımıdır. Tüm cihazlarda hem Office uygulamasına hem de çevrimiçi hizmetlere erişmenizi sağlayan kapsamlı bir çözümdür.
Paket şunları içerir: İçindekiler
1 kullanıcı için maksimum 15 cihazda (5 kişisel bilgisayar/Mac, 5 tablet, 5 akıllı telefon) eksiksiz Office uygulamaları
Microsoft Windows Microsoft Excel Microsoft Outlook Microsoft OneNote Microsoft PowerPoint Microsoft Publisher Microsoft Access
Office Online
Onay işareti
Maksimum kullanıcı sayısı
300
Tabletler ve akıllı telefonlar için Office planı
Onay işareti
Microsoft Open Lisansları OneDrive
1TB
Microsoft Exchange 50 GB iş e-postası
Onay işareti
2018/plans.alternative.aleSharepoint Ekiplere yönelik web siteleri
Onay işareti
Yammer Şirket sosyal ağı
Onay işareti
Active Directory tümleştirmesi
Onay işareti
%99,9 çalışma süresi garantisi, finansal destekli hizmet sözleşmesi ve 7/24 teknik destek
Onay işareti
Paketler Avantajları:
En yeni araçlara erişim
Gelişmiş iş birliği
Profesyonel sınıf posta kutusu
Şirket içinde daha basit iletişim
Çevrimiçi toplantılar
Kolay yönetim
1 TB disk alanı
Kişiselleştirilmiş aramalar
Paket işlevleri İşlevler
En yeni araçlar Office 365 hizmeti, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ve Publisher'ın en son sürümlerine erişmenizi sağlar. Office 365'in özellikleri ve bu özelliklerin ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilmesi, verimli ve hızlı çalışmayı garanti ediyor.
Mobil Office Office uygulamalarına kişisel bilgisayarlar ve Mac bilgisayarların yanı sıra, tablet ve akıllı telefonlardan da erişilebilir.
Posta kutusu ve takvimler İş sınıfı e-posta ile herhangi bir cihazdan ve konumdan iletilere, kişilere ve takvimlere erişebilirsiniz. Maksimum 150 MB gönderilen dosya boyutu ve 50 GB posta kutusu alanı ile hizmeti özgürce kullanmanın keyfini çıkarın. Takvim, çalışmalarınızı organize etmenize veya bir konferans odası ya da şirket aracı rezerve etmenize yardımcı olur.
Çevrimiçi konferanslar HD kalitede ses ve video iletimi içeren çevrimiçi toplantıların hazırlanması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Office 365 ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde toplantı yapabilirsiniz.
Ekip siteleri Ekip siteleri, çalışmayı kolaylaştıran bilgileri oluşturmanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Projelerde daha etkili iş birliğine olanak tanıyan, kendi içinde bağlantılı bir dizi internet sitesine ve uygulamaya erişim kazanırsınız.
Kişiselleştirilmiş analizler Office Delve uygulamasının Office Graph işlevi, bireysel kullanıcıların davranışlarını analiz ederek onlar için en önemli olan bilgileri arar.
Package ensure Office 365 planlarının her biri size bir dizi avantaj sağlar:
Güvenilirlik Hizmetleriniz, bir finansal SLA sözleşmesi kapsamında garanti edilen %99,9 hizmet süresi oranıyla sunulur.
Güvenlik Office 365 ile verileriniz güvendedir. Bilgileriniz için tam koruma ve güvenliği garanti ederiz. Veriler, 3 diskte ve 2 veri merkezinde (Amsterdam ve Dublin'de) depolanır, bu da 6 güvenli belge yedeklemesi olduğu anlamına gelir.
Yönetim Office 365 hizmetlerinin dağıtımı için uzman düzeyinde bilgisayar bilgisi gerekmez. Kullanıcıların eklenmesi ve silinmesi yalnızca birkaç dakika sürer.
Güncellemeler Office 365 hizmetine abone olarak, ek maliyet ödemeden Office uygulamalarının en son sürümlerine erişim kazanırsınız.
Active Directory tümleştirmesi Office 365, kullanıcı ayrıcalıklarını yönetmenize ve Active Directory hizmetiyle eşitlemenize olanak tanır.
Teknik destek Microsoft uzmanları, şirketin tüm müşterilerine ihtiyaçları ile ilgili olarak yardımcı olur. Olası sorun ve sorular, Microsoft Online sitesi kullanılarak doğrudan hesabınız üzerinden gönderilebilir.