Microsoft 365 Apps for Business planı

Microsoft 365 Apps for Business planı PN: 5C9FD4CC-EDCE-44A8-8E91-07DF09744609şuna eşdeğerdir: J29-00003

Aylık taahhüt ₺48,85
Şimdi satın al
Ücretsiz deneyin
Yıllık taahhüt ₺543,48
Şimdi satın al
Çeşitli cihazlarda Office uygulamalarına mı ihtiyacınız var? Herhangi bir konum veya cihazdan belge depolama ve kolay erişim için bulutta her kullanıcıya 1 TB depolama alanı veren İş planını seçin.
Paket şunları içerir: İçindekiler
1 kullanıcı için maksimum 15 cihazda (5 kişisel bilgisayar/Mac, 5 tablet, 5 akıllı telefon) eksiksiz Office uygulamaları
Microsoft Windows Microsoft Excel Microsoft Outlook Microsoft OneNote Microsoft PowerPoint Microsoft Publisher Microsoft Access
Office Online
Onay işareti
Maksimum kullanıcı sayısı
300
Tabletler ve akıllı telefonlar için Office planı
Onay işareti
Microsoft Open Lisansları OneDrive
1TB
Active Directory tümleştirmesi
Onay işareti
%99,9 çalışma süresi garantisi, finansal destekli hizmet sözleşmesi ve 7/24 teknik destek
Onay işareti
Paketler Avantajları:
En yeni araçlara erişim
Gelişmiş iş birliği
Taşınabilirlik
1 TB disk alanı
Herhangi bir konumdan veya cihazdan çalışma olanağı
RMA başvuru onayı
Paket işlevleri İşlevler
En yeni araçlar Office 365 hizmeti, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ve Publisher'ın en son sürümlerine erişmenizi sağlar. Office 365'in özellikleri ve bu özelliklerin ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilmesi, verimli ve hızlı çalışmayı garanti ediyor.
Çeşitli cihazlarda Office Office uygulamalarını Kişisel bilgisayarlar ve Mac bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlarda da kullanabilirsiniz. 5 adede kadar bilgisayara ve 5 adede kadar tablete veya akıllı telefona yüklenebilir.
Office Online Ücretsiz Office Online uygulaması, bir web tarayıcısı kullanarak herhangi bir konumdan belge oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır.
Tüm veriler tek konumdadır OneDrive İş, her kullanıcıya 1 TB çevrimiçi disk alanı verir. Bulutta depolanan veriler güvendedir. Tüm belgeler, kolayca düzenlenip şirket dışındaki kişilerle dahi paylaşılabilir.
Package ensure Office 365 planlarının her biri size bir dizi avantaj sağlar:
Güvenilirlik Hizmetleriniz, bir finansal SLA sözleşmesi kapsamında garanti edilen %99,9 hizmet süresi oranıyla sunulur.
Güvenlik Office 365 ile verileriniz güvendedir. Bilgileriniz için tam koruma ve güvenliği garanti ederiz. Veriler, 3 diskte ve 2 veri merkezinde (Amsterdam ve Dublin'de) depolanır, bu da 6 güvenli belge yedeklemesi olduğu anlamına gelir.
Yönetim Office 365 hizmetlerinin dağıtımı için uzman düzeyinde bilgisayar bilgisi gerekmez. Kullanıcıların eklenmesi ve silinmesi yalnızca birkaç dakika sürer.
Güncellemeler Office 365 hizmetine abone olarak, ek maliyet ödemeden Office uygulamalarının en son sürümlerine erişim kazanırsınız.
Active Directory tümleştirmesi Office 365, kullanıcı ayrıcalıklarını yönetmenize ve Active Directory hizmetiyle eşitlemenize olanak tanır.
Teknik destek Microsoft uzmanları, şirketin tüm müşterilerine ihtiyaçları ile ilgili olarak yardımcı olur. Olası sorun ve sorular, Microsoft Online sitesi kullanılarak doğrudan hesabınız üzerinden gönderilebilir.