Office 365'i keşfedin

Office 365'i keşfedin

Office 365, Office'in çok sayıda ilgi çekici uygulama ile zenginleştirilmiş yeni bir tam sürümüdür.

Office 365

Office 365, büyük şirketlerin yanı sıra küçük şirketlerde de performansı artıran çok yönlü bir hizmettir. Çözümlerimiz herhangi bir cihazdan ve herhangi bir konumdan çalışmanıza olanak tanır. Ofis dışında olduğunuzda dahi veri güvenliği sağlar. Seçilen plana bağlı olarak Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Access ve Publisher kullanımına olanak tanır. Office 365, Exchange Online (şirket e-postası), SharePoint Online (dosya paylaşımı) ve Skype Kurumsal (iletişim) gibi hizmetlere erişim sunar.

Exchange Online Office 365 aynı zamanda, istenmeyen postaların iş akışınızı sekteye uğratmasına izin vermeyen bir profesyonel e-posta çözümüdür. Exchange Online, uyumlu yapısı ve güvenlik garantisi ile çalışma ve yönetim verimliliğinize ivme kazandırmanıza olanak tanır. Bir bilgisayara yüklenen Outlook uygulaması veya bunun çevrimiçi ve mobil biçimi sayesinde iletilerinize, yazışmalarınıza, görevlerinize ve planlarınıza istediğiniz konumdan erişebilirsiniz.

OneDrive For Business Şirket belgelerinin tümünün tek konumda toplanmasını mı istiyorsunuz? Dosyalarınızı güvenli bir şekilde sanal sürücüye kaydeden OneDrive İş ile bu mümkündür. Hem OneDrive hizmeti hem de SharePoint Online sayfaları, Microsoft sunucuları üzerinde yedeklemelere sahiptir. Belgelerinize her an, her konumdan erişebilirsiniz. Cihaz eşitleme olanağı sayesinde, çevrimdışı çalışırken dahi dosyalarınız her zaman güncel kalır.

SharePoint Online Departman veya ekip çalışmalarının düzenlenmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı. SharePoint Online hizmetinin kullanımıyla gerçekleştirilen hızlı ve zahmetsiz sayfa oluşturma işlemi, çalışma performansını artırır. Proje paylaşımını mümkün kılmaya ek olarak, faturalar, formlar, izin talepleri ve benzeri için belge akışını kolaylaştırır. Diğer çalışanlarla belge paylaşımı ve ev tarayıcınızdan veya mobil cihazınızdan kaynaklara erişim, daha hızlı proje geliştirme anlamına gelir. Belge kitaplıkları dışında, görevlerle zaman ekseni, ileti panoları ve forumlar gibi farklı uygulamaları ve hatta takvim içeren özel bir e-posta kutusunu dahil edebilirsiniz.

Güvenlik Garantisi Office 365 ile dosyalarınızın asla yanlış kişilerin eline geçmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Çözümler, veri yedeklemelerinin ve silinen dosya veya iletilerin kurtarılmasının yanı sıra, çift oturum açma erişimi kullanımını (Multi-Factor Authentication) mümkün kılar. Hizmet, ISO/IEC 27001:2005 onaylıdır. Bu onay, uluslararası bilgi güvenliği standartları ile uyumu teyit eder. Microsoft, kamuya açık bulut ortamlarındaki kişisel bilgilerin korunmasına yönelik bir uyumluluk sertifikası olan ISO 2701'e sahip olan ilk şirkettir. Office 365, üçüncü taraflarca düzenli olarak denetlenmektedir.