Kolay ve etkili işbirliği

Kolay ve etkili işbirliği

Uzaktan proje işbirliği

Genişletilmiş iletişim araçları sayesinde, Office 365 ile ortak bir proje üzerinde çalışmak kolay ve zahmetsizdir. Tasarım siteleri oluşturmak ve dosyalar üzerine gerçek zamanlı olarak yorum yapmak hiç bu kadar sezgisel olmamıştı. Office 365 aynı zamanda, SharePoint uygulamasında oluşturulan sitelerin kullanımı ile departman veya proje ekiplerinin yönetimini kolaylaştırır. Belgeleri izleyebilir, yorum yapabilir ve değişiklikleri uygulayabilirsiniz.

Kolay belge erişimi

Office 365, konumunuzdan veya kullanılan cihazdan bağımsız olarak ofisinizi her gittiğiniz konuma taşımanıza olanak tanır. Tüm gerekli dosyalara, posta kutusu ve takvim içeriğine erişebilir ve bu sayede iş birliği kalitesini ve verimliliğini artırabilirsiniz. Office 365'in tam sürümüne erişmeniz gerekirse ve cihazlarınız yanınızda değilse herhangi bir bilgisayardan İsteğe Bağlı Office hizmetini kullanabilirsiniz.

Verimli iletişim

Skype Kurumsal, ortak projelerin geliştirilmesini kolaylaştıracak şekilde iş arkadaşlarınızı aramanıza, anlık ileti göndermenize, masaüstünüzü paylaşmanıza ve HD kalitede görüntülü konferanslar oluşturmanıza olanak tanır. Bu iletişim platformu, dünya çapında milyonlarca kişiyle iletişimi kolaylaştırır.