Office 365 Kurumsal E1 planı

Office 365 Kurumsal E1 planı PN: 91FD106F-4B2C-4938-95AC-F54F74E9A239şuna eşdeğerdir: Q4Y-00003

Aylık taahhüt ₺67,53
Şimdi satın al
Yıllık taahhüt ₺773,51
Şimdi satın al
Kurumsal E1 planının en önemli özelliği, kullanıcı sınırı olmamasıdır. İçerdiği gelişmiş özelliklere ek olarak, video iletilerinin şirket genelinde paylaşılmasına, gönderilmesine ve oynatılmasına olanak tanır.
 İçindekiler
Office Online
Onay işareti
Microsoft Exchange 50 GB iş e-postası
Onay işareti
Yammer Sosyal ağlar
Onay işareti
Maksimum kullanıcı sayısı
Sınırsız kullanıcılar
Active Directory tümleştirmesi
Onay işareti
Office Graph işleviyle kişiselleştirilmiş arama ve bulma
Onay işareti
Microsoft Sharepoint Ekiplere yönelik web siteleri
Onay işareti
%99,9 çalışma süresi garantisi, finansal destekli hizmet sözleşmesi ve 7/24 teknik destek
Onay işareti
OneDrive OneDrive
1TB
Paketler Avantajları:
Profesyonel sınıf posta kutusu
Sınırsız kullanıcı sayısı
Çevrimiçi toplantılar
Gelişmiş iş birliği
1 TB disk alanı
Şirket içinde daha basit iletişim
Kişiselleştirilmiş aramalar
Paket işlevleri İşlevler
Posta kutusu ve takvimler İş sınıfı e-posta ile herhangi bir cihazdan ve konumdan iletilere, kişilere ve takvimlere erişebilirsiniz. Maksimum 150 MB gönderilen dosya boyutu ve 50 GB posta kutusu alanı ile hizmeti özgürce kullanmanın keyfini çıkarın. Takvim, çalışmalarınızı organize etmenize veya bir konferans odası ya da şirket aracı rezerve etmenize yardımcı olur.
Çevrimiçi konferanslar HD kalitede ses ve video iletimi içeren çevrimiçi toplantıların hazırlanması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Office 365 ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde toplantı yapabilirsiniz.
Dosya depolama ve paylaşma OneDrive İş, her kullanıcıya 1 TB çevrimiçi disk alanı verir. Bulutta depolanan veriler güvendedir. Tüm belgeler, kolayca düzenlenip şirket dışındaki kişilerle dahi paylaşılabilir.
Ekip siteleri Ekip siteleri, çalışmayı kolaylaştıran bilgileri oluşturmanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Projelerde daha etkili iş birliğine olanak tanıyan, kendi içinde bağlantılı bir dizi internet sitesine ve uygulamaya erişim kazanırsınız.
Sosyal ağlar Yammer, çalışanların iş birliği yapmasına ve daha hızlı proje geliştirmesine yardımcı olacak şekilde şirket içinde iletişimi kolaylaştırır.
Office Online Ücretsiz Office Online uygulaması, bir web tarayıcısı kullanarak herhangi bir konumdan belge oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır.
Kişiselleştirilmiş analizler Office Delve uygulamasının Office Graph işlevi, bireysel kullanıcıların davranışlarını analiz ederek onlar için en önemli olan bilgileri arar.
Şirket video sitesi Şirketinizin videolarını yönetme olanağı sayesinde, bu videoları çeşitli cihazlarda gönderebilir, arayabilir ve oynatabilirsiniz.
Office ve SharePoint uygulamaları SharePoint ve diğer Office yazılımlarıyla çalışan yeni uygulamalar doğrudan belgelerinize ve sitelerinize gönderilir.
Package ensure Office 365 planlarının her biri size bir dizi avantaj sağlar:
Güvenilirlik Hizmetleriniz, bir finansal SLA sözleşmesi kapsamında garanti edilen %99,9 hizmet süresi oranıyla sunulur.
Güvenlik Office 365 ile verileriniz güvendedir. Bilgileriniz için tam koruma ve güvenliği garanti ederiz. Veriler, 3 diskte ve 2 veri merkezinde (Amsterdam ve Dublin'de) depolanır, bu da 6 güvenli belge yedeklemesi olduğu anlamına gelir.
Yönetim Office 365 hizmetlerinin dağıtımı için uzman düzeyinde bilgisayar bilgisi gerekmez. Kullanıcıların eklenmesi ve silinmesi yalnızca birkaç dakika sürer.
Güncellemeler Office 365 hizmetine abone olarak, ek maliyet ödemeden Office uygulamalarının en son sürümlerine erişim kazanırsınız.
Active Directory tümleştirmesi Office 365, kullanıcı ayrıcalıklarını yönetmenize ve Active Directory hizmetiyle eşitlemenize olanak tanır.
Teknik destek Microsoft uzmanları, şirketin tüm müşterilerine ihtiyaçları ile ilgili olarak yardımcı olur. Olası sorun ve sorular, Microsoft Online sitesi kullanılarak doğrudan hesabınız üzerinden gönderilebilir.