Office 365 Kurumsal E5 plani

Office 365 Kurumsal E5 plani PN: A044B16A-1861-4308-8086-A3A3B506FAC20029

Aylık taahhüt ₺388,17
Şimdi satın al
Ücretsiz deneyin
Yıllık taahhüt ₺4.446,24
Şimdi satın al
Kurumsal E5 planı, size daha da fazla özgürlük tanıyacak şekilde sınırsız sayıda kullanıcı için tasarlanmıştır. Gelişmiş veri koruma özellikleri ve kolaylaştırılmış kontroller sağlayan plan, en üst düzey güvenlik sunar. E5 planı, kapsamlı bir Outlook arayüzüne ve sınırsız alana sahip iş e-postasını içerir. Ayrıca veri izleme ve ayrıntılı analiz için araçlara sahiptir.
Paket şunları içerir: İçindekiler
1 kullanıcı için maksimum 15 cihazda (5 kişisel bilgisayar/Mac, 5 tablet, 5 akıllı telefon) eksiksiz Office uygulamaları
Microsoft Windows Microsoft Excel Microsoft Outlook Microsoft OneNote Microsoft PowerPoint Microsoft Publisher Microsoft Access
Office Online
Onay işareti
Microsoft Open Lisansları OneDrive
Active Directory tümleştirmesi
Onay işareti
Maksimum kullanıcı sayısı
Sınırsız kullanıcılar
Şirket video sitesi
Onay işareti
Microsoft Exchange Exchange Online
Sınırsız kullanıcılar
%99,9 çalışma süresi garantisi, finansal destekli hizmet sözleşmesi ve 7/24 teknik destek
Onay işareti
İş analizi
Onay işareti
Office Graph işleviyle kişiselleştirilmiş arama ve bulma
Onay işareti
Yammer Sosyal ağlar
Onay işareti
Yasalara uyum ve bilgi güvenliği sağlar
Onay işareti
Uygulama yönetimi
Onay işareti
Tabletler ve akıllı telefonlar için Office planı
Onay işareti
Elektronik kanıt toplama
Onay işareti
Paketler Avantajları:
Sınır yok
Gelişmiş işlevler
Profesyonel sınıf posta kutusu
Çevrimiçi toplantılar
Şirket içinde daha basit iletişim
Görev yönetimi ve otomasyon
Herhangi bir konumdan veya cihazdan çalışma olanağı
1 TB disk alanı
Kişiselleştirilmiş aramalar
Gelişmiş iş birliği
Paket işlevleri İşlevler
En yeni araçlar Office 365 hizmeti, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ve Publisher'ın en son sürümlerine erişmenizi sağlar. Office 365'in özellikleri ve bu özelliklerin ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilmesi, verimli ve hızlı çalışmayı garanti ediyor.
Çeşitli cihazlarda Office Office uygulamalarını Kişisel bilgisayarlar ve Mac bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlarda da kullanabilirsiniz. 5 adede kadar bilgisayara ve 5 adede kadar tablete veya akıllı telefona yüklenebilir.
İş posta kutusu Kurumsal E5 planı, 50 GB alana ve genişletilmiş Outlook arayüzüne sahip iş sınıfı e-posta hizmetleri içerir. Uygulamaya bir bilgisayar veya web tarayıcısı üzerinden Outlook web uygulamasını kullanarak erişebilirsiniz. E3 iş e-posta hizmeti, arşivleme, yasal engelleme ve veri kaybına karşı koruma hizmetlerine erişim sağlar.
Belge ve ileti yönetimi Belge ve e-posta iletisi yönetim işleviyle, bir kullanıcının şirket dışındaki dosyalar da dahil olmak üzere, seçilen dosyalara veya iletilere erişimini sınırlandırabilir ve görüntüleme veya düzenleme işlevlerini engelleyebilirsiniz.
Web konferansları Office 365 Kurumsal E5 planı, ses ve video içerikli çevrimiçi toplantıların oluşturulmasına olanak tanır. Hızlıca bir konferans hazırlayabilir ve ekranınızı paylaşabilirsiniz.
Dosya depolama ve paylaşma OneDrive İş, her kullanıcıya 1 TB çevrimiçi disk alanı verir. Bulutta depolanan veriler güvendedir. Tüm belgeler, kolayca düzenlenip şirket dışındaki kişilerle dahi paylaşılabilir.
Ekip siteleri Ekip siteleri, çalışmayı kolaylaştıran bilgileri oluşturmanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Projelerde daha etkili iş birliğine olanak tanıyan, kendi içinde bağlantılı bir dizi internet sitesine ve uygulamaya erişim kazanırsınız.
Modern ekipler için Sohbet Microsoft Teams, eksiksiz ekip bağlantısı sağlar. Grup sohbeti, belgeler, kişiler ve araçların tümü tek konumda sunulur. İletişim ve verimli çalışma için tüm gerekenler buradadır.
Sosyal ağlar Yammer, çalışanların iş birliği yapmasına ve daha hızlı proje geliştirmesine yardımcı olacak şekilde şirket içinde iletişimi kolaylaştırır.
İş yönetimi Planner, tüm ekibin organizasyonuna yardımcı olur ve iş birliğine hız kazandırır. Görevleri planlayıp atamanıza ve ilerleme durumunu izlemenize olanak tanır.
İş için daha da kolay organizasyon Uygulama, plan yapmanıza, planları paylaşmanıza ve çalışanlara ileti göndermenize olanak tanır. StaffHub ile ekibiniz mobil cihazlarda güncel bilgilere erişebilir.
Office Online Ücretsiz Office Online uygulaması, bir web tarayıcısı kullanarak herhangi bir konumdan belge oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır.
Uygulama yönetimi Grup, telemetri ve paylaşılan bilgisayar etkinleştirme oluşturma yoluyla uygulama yönetimini daha kolay hale getireceksiniz.
Kişiselleştirilmiş analizler Office Delve uygulamasının Office Graph işlevi, bireysel kullanıcıların davranışlarını analiz ederek onlar için en önemli olan bilgileri arar.
Şirket video sitesi Şirketinizin videolarını yönetme olanağı sayesinde, bu videoları çeşitli cihazlarda gönderebilir, arayabilir ve oynatabilirsiniz.
Tümleşik sesli posta Kurumsal E5 planı, otomatik sesli posta seçeneğini içerir. Sesli posta yoluyla alınan iletiler, Exchange Online hizmetine kaydedilir.
Gelişmiş uyumluluk araçları Adli elektronik materyaller merkezi, Exchange, SharePoint, Skype Kurumsal ve OneDrive İş uygulamaları içindeki posta kutularının içeriğinin aranmasına izin verir. Bu işlev, depolama ve arşivleme ile tümleşiktir.
İş analizi Excel uygulaması, veri aramayı, Power Query eklentisi ile bağlantılar oluşturmayı, Power Pivot kullanarak modelleme ve veri analizini ve Power View ile Power Map üzerinden veri görselleştirmeyi olanaklı kılan işlevlere sahiptir. Office 365 için Power BI, Excel rapor paylaşımına yönelik ayrı bir hizmettir.
Office ve SharePoint uygulamaları SharePoint ve diğer Office yazılımlarıyla çalışan yeni uygulamalar doğrudan belgelerinize ve sitelerinize gönderilir.
Package ensure Office 365 planlarının her biri size bir dizi avantaj sağlar:
Güvenilirlik Hizmetleriniz, bir finansal SLA sözleşmesi kapsamında garanti edilen %99,9 hizmet süresi oranıyla sunulur.
Güvenlik Office 365 ile verileriniz güvendedir. Bilgileriniz için tam koruma ve güvenliği garanti ederiz. Veriler, 3 diskte ve 2 veri merkezinde (Amsterdam ve Dublin'de) depolanır, bu da 6 güvenli belge yedeklemesi olduğu anlamına gelir.
Yönetim Office 365 hizmetlerinin dağıtımı için uzman düzeyinde bilgisayar bilgisi gerekmez. Kullanıcıların eklenmesi ve silinmesi yalnızca birkaç dakika sürer.
Güncellemeler Office 365 hizmetine abone olarak, ek maliyet ödemeden Office uygulamalarının en son sürümlerine erişim kazanırsınız.
Active Directory tümleştirmesi Office 365, kullanıcı ayrıcalıklarını yönetmenize ve Active Directory hizmetiyle eşitlemenize olanak tanır.
Teknik destek Microsoft uzmanları, şirketin tüm müşterilerine ihtiyaçları ile ilgili olarak yardımcı olur. Olası sorun ve sorular, Microsoft Online sitesi kullanılarak doğrudan hesabınız üzerinden gönderilebilir.