Hakkımızda
CEO
,,We support companies around the world with the best-in-class products and services, while challenging ourselves to always deliver more than expected.”
Marcin
Marcin Bialozyt
CEO, Senetic
Hakkımızda Senetic, işbirliğine uygun bir dijital ekosistem kurma ihtiyacı bulunan ve günlük işlerin kesintisiz şekilde ilerlemesini sağlamak isteyen ticari ve kamu kuruluşlarına yönelik, küresel bir BT çözümleri tedarikçisidir. 11 yıllık pazar tecrübesi ile müşterilerimize her gün kendimizin de kullandığı çözümleri sunuyoruz.
Bizimle iletişime geçin Senetic Bilişim Ticaret Limited Şirketi
Esentepe Mah. Ecza Sok. Pol Center C Blok 4 1 Sisli 34394 Istanbul
+90 212 900 48 30 software@senetic.com
Tüm sektörlerde faaliyet gösteriyoruz. Tüm dünyadaki işletmelerin günlük çalışmalarını nasıl desteklediğimizi öğrenin.
Bulut Donanım Yazılım
BT Dış Kaynak Kullanımı Eğitim
Tüm kıtalarda faaliyet gösteriyoruz. Nerelerde olduğumuzu ve küresel bir Bilgi Teknolojileri çözümleri sağlayıcısı olarak nasıl büyüdüğümüzü görün.
Tutkulu insanlar her şirketin temelidir. Senetic'i oluşturan ve her gün müşterilerimizle ilgilenen insanlarla tanışın.
Bize katılın Deneyimli uzmanlar her hafta ekiplerimize eklenir. Ortak hedefler geliştirme ve elde etme isteği bize bir memnuniyet duygusu verir. Bize katılın.
Hakkımızda daha fazla bilgi edinin İşletmeler için Office 365, Azure ve SharePoint gibi Microsoft bulut hizmetleri sağlama konusunda uzmanız. Ayrıca işletme sınıfı ağ, sunucu, yazılım ve diğer BT ekipmanlarının lider tedarikçisiyiz. Sürekli öğrenme, tüm dünyadaki müşterilerin ihtiyaçlarını verimli bir şekilde karşılamamıza olanak tanır. Amacımız, en yeni endüstri trendlerini takip etmek ve müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ürün çeşidimizi genişletmektir.
1
OLASILIKLARI KEŞFEDİN Uygun bir çözüm arayışınız sona erdi. Zengin ürün portföyümüz, özel gereksinimlerinize hizmet edecek yüz binlerce ürün ve hizmet sunar.
2
EKİBİMİZE DANIŞIN Uzmanlarımız, uygun BT çözümüne yönelik yolculuğunuzun her aşamasında size yardımcı olmak ve uzmanlıklarını sunmak için buradalar.
3
PROJE UYGULAMA Bilgi birikimi ve etkinliği bir araya getirerek, son 11 yılda işletmelere destek verdik ve güven duyan güçlü bir müşteri topluluğu oluşturduk.
4
UZMANLARDAN ÖĞRENİN Mesleki becerilerinizi geliştirmek için bilgiden yararlanmak, sektörde etkili olmak için harika bir yoldur. BT uzmanlığımızla sizi tamamen destekliyoruz.
5
DENEYİMİMİZE GÜVENİN Temel işinize odaklanmak, yalnızca BT'niz emin ellerde olduğunda mümkündür. Güvenilir bir ortak olarak, BT altyapısını uçtan uca ele alıyoruz.
SENETIC İLE İŞBİRLİĞİNİN ANLAMI:
Geniş, global bir ortak ve distribütör ağı sayesinde anında ulaşılabilen binlerce ürün
Etkin bir lojistik ağ sayesinde ertesi iş günü gerçekleştirilen özel ve niş siparişler
Danışmanlık ve denetlemeden altyapı bakımına kadar kapsamlı BT projeleri hizmeti
BT sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime dayanarak KOBİ'ler için donanım ve yazılım alanında uzman destek ve eğitim
Küresel genişleme İlk günden itibaren, Senetic uluslararası genişleme için çabalıyor. İlk yabancı şubeyi 2010 yılında İngiltere'de açtık. Sonraki yıllarda, operasyon alanını daha fazla ülkeyi içerecek şekilde sistematik olarak genişlettik. Şu anda dünya çapında 27 ofis ve 151 pazarda iş yapıyoruz.
Our Team
11 BT'de yıllık deneyim
27 Dünya çapında ofis
151 ulusal pazar
2M Yılda müşteri
Sürekli artan bilgi ve tecrübe, yerel müşterilerin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlememizi ve onlara arzu ettikleri ürün ve hizmetleri sunmamızı sağlıyor. Teklifi teknolojik trendlere, dünyaya ve topluma getirdikleri değişikliklere dayanarak oluştururuz. Her yıl dünyanın her yerinden kuruluşlar, bizimle tekrar çalışan müşterilerimiz arasına katılıyor. Bu, müşterilerimizin BT sağlayıcısı olarak bize duyduğu güveni onaylıyor. Dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin büyümesine ve dijitalleşmesine etki sağladığımız için gurur duyuyoruz.
2009
Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image
Ürünler ve servisler
Bulut
Donanım
Yazılım
BT Dış Kaynak Kullanımı
Eğitim
Verimlilik için bulut çözümleri
Our Products
Senetic ekibi, danışmanlık sunmak, kuruluşunuzdaki süreçleri oluştrurmak ve kullanıma sunmak üzere en son teknik bilgi birikimiyle birlikte yılların deneyimine dayanarak Office 365, Exchange, Azure ve SharePoint gibi Microsoft bulut çözümleri sunar.
KULLANICILAR İÇİN FAYDALARI Kesintisiz çalışma Sezgisel çalışma araçları Etkili işbirliği
BT İÇİN FAYDALARI: Uçtan uca yaklaşım Uçtan uca yaklaşım Eğitim kursları
YÖNETİM İÇİN FAYDALARI Uygun maliyet Tecrübeli danışmanlar Yükseltilmiş güvenlik
Güvenilirlik için donanım
Our Products
Üreticilerle olan uzun vadeli iş ilişkimize dayanarak, kuruluşlara birinci sınıf bilgisayar cihazları tedarik ediyoruz. Sunduğumuz kendisini kanıtlamış sunucular, yönlendiriciler, depolama ve aksesuarlar her zaman iş ihtiyaçlarına göre uyarlanır.
KULLANICILAR İÇİN FAYDALARI Güvenilirlik Kullanıcı dostu Modern tasarım
BT İÇİN FAYDALARI: Birinci sınıf teknoloji Uzman bilgisi Son çıkanlar
YÖNETİM İÇİN FAYDALARI Uygun maliyet Uçtan uca hizmet Uzman danışmanlık
Performans için şirket içi çözümler
Our Products
Senetic tarafından sunulan şirket içi yazılım portföyü, bilgisayar güvenliği, olağanüstü durum kurtarma ve sanallaştırma konularına odaklanmaktadır. Ayrıca kuruluşlar için kritik olan çözümler de sunuyoruz: Microsoft Windows ve Office.
KULLANICILAR İÇİN FAYDALARI 7/24 kullanılabilirlik Gerçek zamanlı teslimat Güvenilirlik
BT İÇİN FAYDALARI: Birinci sınıf çözümler Uzman bilgisi Son çıkanlar
YÖNETİM İÇİN FAYDALARI Uygun maliyet Kusursuz çalışma Uzman danışmanlık
Dış kaynak BT hizmetleri kullanımı esnekliği
Our Products
Senetic, uçtan uca, kişiye özel uygulama ve bakım hizmetleri sunar. BT'nizi uzmanlara teslim edin.
KULLANICILAR İÇİN FAYDALARI Düzgün çalışma Yardım masasına çok yönlü erişim Profesyonel, verimli hizmet
BT İÇİN FAYDALARI: En son teknik bilgilere erişimi Üçüncü şahıs sözleşmelerinin işlenmesi Ekip esnekliği ve proje çeşitliliği
YÖNETİM İÇİN FAYDALARI Maliyetlerde düşüş Sınırlı iş riski Çekirdek işe odaklanmak
Becerileri geliştirmek için eğitim
Our Products
Senetic Academy bizim internet üzerinden kurs platformumuzdur. Bilgi Teknolojinin çeşitli alanlarında en son yenilikleri ulaşılabilir bir video dersi şeklinde sunar.
SENETIC AKADEMİ'NİN AMACI:: Yöneticiler İleri düzey kullanıcılar Satış danışmanları
SENETIC AKADEMİ'NİN SUNDUKLARI:: Uygulamalı, gerçek yaşamı temel alan yaklaşım Uygun form Ömür boyu kayıt geçerliliği
SENETIC AKADEMİ'NİN SAĞLADIKLARI:: En son teknik bilgilere erişim Profesyonellerden ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenmek Kişisel markanızı oluşturmak
Takımımız Küresel ekibimiz yaklaşık 200 kişiden oluşmaktadır. İşimizden zevk alıyoruz ve insanlardan zevk alıyoruz. Taahhüdümüzle birlikte, bu yaklaşım sürekli gelişmemizi sağlar.
Aramızda ağ ve sunucu çözümleri ile yazılım ve donanım uzmanları var. Ayrıca web sitesinin düzgün bir şekilde işletilmesinden sorumlu meslektaşlar, muhasebeciler ve diğer uzmanlarımiz mevcut.
 • Marcin
  Marcin Bialozyt CEO
  Senetic, kendisinin uzun süredir Bilgi Teknonolojilerine duyduğu tutkunun sonucudur. Daha önce, profesyonelce emlak endüstrisi ile ilgiliydi. Yeni hedeflerini ve gelişim yönlerini belirleyerek ve şirketin genel seyrini belirleyerek şirkete liderlik ediyor. Zaman elverişli olduğunda, programlama veya konfigürasyon gibi kesinlikle teknik görevleri üstlenmeye isteklidir. Özel olarak, hevesli bir denizci ve birkaç yıldır havacılığa ilgi duyuyor.
 • Lukasz
  Lukasz Bojar Vice President Sales & Marketing
  2014'ten beri Senetic ile şirketin vizyon ve satış stratejisini oluşturmaktan sorumlu. Global olarak yeni satış pazarlarını kazanmak onun profesyonel hedefi. Sadece BT sektöründe değil, yönetim, iş geliştirme , satış alanlarında ve sanayi konferanslarında konuşmacı olarak 10 yıldan fazla deneyime sahip. Özel hayatta, her gün yeniden dünyayı keşfetmeye teşvik eden, büyüyen bir oğlun babasıdır.
 • Malgorzata
  Malgorzata Schatton Vice President Finance & Accounting
  2015 yılında Senetic'e katıldı. Ekonomi mezunu, finansal ve iç kontrol, proje kontrol ve finansal analiz alanında geniş bilgi ve deneyime sahip. Şirket finansmanının yönetiminden, ayrıca şirketin finansal stratejisinin şekillendirilmesinden ve uygulanmasından sorumludur. Boş zamanlarını suç hikayeleri okuyarak ve seyahat ederek geçirmektedir.
 • Aneta
  Aneta Bialozyt HR Business Partner
  2012'den beri, şirketin sadece 20 kişi olduğu zamandan beri Senetic'te. İşte kalıcı bir kariyer seçimine dönüşen insan kaynakları ile olan macerası o zaman başladı. Şirketi içeriden çok iyi tanıması , yıllar boyunca İK politikasını oluşturmasını sağladı. İnsanlarla çalışmak onun tutkusudur. çok aktif bir insan olarak spor yapmayi ve yeni yerler , insanlar hakkında bilgi edinmeyi seviyor.
 • Jacek
  Jacek Kowalczyk IT Director
  İlk günden itibaren Senetic ile birlikte. BT'ye olan tutkusu, esnekliği ve bağlılığı, şirketin potansiyelini aktif olarak geliştirmesine ve aynı zamanda profesyonelce büyümesine olanak sağlamıştır. Özellikle işletme operasyonlarını ve gelişimini destekleyen teknolojilerle ilgileniyor. Özel olarak, mutlu bir koca ve baba, bir atlet ve programcıdır.
 • Tomasz
  Tomasz Stojek Technical Services Director
  2018 yılında Senetic'e katıldı. MBA yapmış bir mühendis olarak, BT, yönetim ve satış alanındaki beceri ve tecrübeleri etkin bir şekilde birleştirmektedir. Daha öncesinde kamu kurumlarının yanı sıra Bilgi Teknolojilerinden sorumluyken günümüzde Varşova ofisimizin başkanı olup uygulama projelerinin uygulanmasını denetlemekte ve BT hizmetleri vermektedir. Üç oğlu olan bir baba ve boş zamanlarında bir fotoğrafçıdır.